Указ Президента України № 90/2014 від 27 лютого 2014

Новость: тема тэги гео

Уитывая панику в Киеве, выразившуюся в фальсификации рееестра президентских указов, публикуем оригинал Указа на украинском языке

22-23 лютого на Україні стався військовий переворот, в ході якого групи озброєних бойовиків нацистського спрямування при військово-політичної підтримки іноземних держав захопили органи центральної державної влади в столиці країни місті Київ, і ряд обласних адміністрацій в західній частині країни.
Частина політичних сил України виступили як зрадники народу і колабораціоністи, які співпрацюють з захопившими державну владу в столиці фашистками дружинами, з метою формування маріонеткового уряду цілком залежного від зовнішніх спонсорів цього державного перевороту, в особі Сполучених Штатів Америки і країн НАТО, передусім Німеччини та Польщі. Профашистські банди витіснили з Києва співробітників адміністрації Президента України, захопили Верховну Раду, чинили репресії проти депутатів не підтримавших путч, аж до їх побиття, викрадень, підпалу будинків і погроз розправи з депутатами та їхніми сім'ями. У зв'язку з цим продовження діяльності конституційних органів влади в Киiві стало неможливим з причин військового характеру.
Для прикриття цілей державного перевороту його учасники використали «Угоду про врегулювання кризи в Україні» від 21 лютого 2014 року, в якому, разом зі мною заявили: «про намір створити коаліцію і сформувати Уряд національної єдності напротязi 10 днів», в термін до першого березня. Цю Угоду парафували Міністри закордонних справ Франції, Німеччини та Польщі, які надалі не тільки не виконали взяті на себе зобов'язання гарантів Угоди, але і взяли безпосередню участь у заохоченні державного перевороту на Україні.
Президент України залишається єдиною стороною цієї Угоди, яка суворо і в повному обсязі виконала взяті на себе зобов'язання. У зв'язку із закінченням строку, оголошеного Угодою від 21 лютого для формування в Україні Уряду національної єдності, і спробами частини путчистів сформувати власне незаконний маріонетковий уряд у Киiві, оголошую про наступні заходи законної влади України по відновленню конституційного порядку:
1. Скасувати Указ президента України № 52/2014 від 28 січня 2014 року «Про відставку Прем'єр-міністра України та Кабінету Міністрів України». Членам кабінету Міністрів, їх заступникам, керівникам відділів і служб прибути в пункт, вказаний мною в Циркулярному листі, для продовження роботи законного Уряду України в порядку, передбаченому постановою №950 «Про затвердження Регламенту Кабінету Міністрів України».Кабинету мінiстрiв вжити вичерпних заходів для відновлення державного управління, виконання соціальних зобов'язань Уряду в неокупованих путчистами регіонах, звернувши особливу увагу на питання виплати в регіонах пенсій, допомог, і заходів соціальної підтримки населення, а також вирішення матеріальних питань і виплати платні лояльним законнiй владi силовим структурам, визначити заходи матеріальної підтримки Народних дружин та джерела їх фінансування. При недостатності коштів передавати для цілей розгортання служби Народних дружин у регіонах будь-яке державне майно, і права його використання на місцях.
2. Визначити знаходження Ставки верховного головнокомандуючого України - Головний Штаб ВМФ України, м. Севастополь. Головкому ВМФ України адміралу Юрію Ільїну вжити вичерпних заходів для встановлення зв'язку з усіма частинами, підрозділами та кораблями Збройних Сил, ВМС України для безумовного дотримання суверенітету, територіальної цілісності та захисту законних органів державної влади України. Тимчасово покласти на нього обов'язки начальника Генерального штабу Збройних сил України. Всім командирам частин, підрозділів і кораблів у термін не більше 24 годин після оприлюднення Указу вийти на зв'язок зі Ставкою Верховного Головнокомандуючого в місті Севастополь, про що мною видано Наказ №1 Верховного Головнокомандуючого. Після закінчення зазначеного строку вважати всіх командирів, які не виконали вимоги Наказу, зрадниками, без додаткового Наказу позбавити їх військового звання, зi зриванням погонів перед строєм. Молодшим офіцерам вжити заходів щодо їх усунення, аж до застосування зброї на ураження до осіб, які надали отпір, з метою негайного виконання Наказів Ставки Верховного головнокомандуючого, і доповісти про виконання наказу Начальника Генерального штабу в м. Севастополь.
3. Керівникам підрозділiв міліції та СБУ України перейти на військовий порядок несення служби, у порядку, зазначеному у наказі №2 Верховного Головнокомандуючого. Всім командирам підрозділів міліції у термін не більше 24 годин після оприлюднення Указу вийти на зв'язок зі Ставкою Верховного Головнокомандуючого в місті Севастополь. Після закінчення зазначеного строку вважати всіх командирів підрозділів міліції та СБУ, які не виконали вимоги Наказу №2, зрадниками, без додаткового Наказу усунути їх від посади, з метою чого молодшим офіцерам вжити заходів щодо їх усунення, аж до застосування зброї на поразку до осіб, які надали отпір, з метою негайного виконання Наказів Ставки Верховного головнокомандуючого, і доповісти про виконання Наказу особисто мені.
4. Іноземним державам, охочим зберегти дипломатичні відносини з Україною, прислати своїх військово-морських аташе для зв'язку з законним керівництвом країни в головний штаб ВМФ України, м. Севастополь, до створення умови акредитації в ньому посольств іноземних держав.
5. Визначити місце розташування МЗС України і Національного банку України в місці розташування Ставки Верховного головнокомандуючого. Міністерству закордонних справ і Керівнику Центрального банку попередити іноземні держави про неприпустимість розкрадання фінансових резервів України, право розпорядження якими є лише у законноi влади, і відновити кореспондентські відносини з міжнародними банками і фінансовими організаціями. У разі розкрадання, присвоєння, або заморожування цих коштів, або використання їх за вказівками незаконноi тимчасовоi влади м. Києва, компенсувати збитки за рахунок націоналізації засобів та майна, що належать Урядам, організаціям і громадянам відповідних країн, аж до судового вирішення цього питання в інтересах України. У зв'язку з цим Уряду заморозити всі активи іноземних компаній та будь-яких компаній з іноземною участю і перевести їх під повне державне управління, до підтвердження готовності іноземних держав сумлінно виконувати свої фінансові зобов'язання перед законним Урядом України.
6. Запропонувати всім вірним Конституції України депутатам Верховної Ради прибути в місто Севастополь для виїзної сесії 3 березня 2014 року, з порядком денним про позбавлення недоторканності і депутатських повноважень учасників збройного путчу в місті Київ, довиборів у Верховну раду і поновлення її роботи в умовах окупації історичної столиці країни.
7. Виборним органам влади в областях України в термін до 3 березня запропонувати мені кандидатури керівників відповідних областей, з числа депутатів, або громадян, вірних законному Уряду країни. Кандидатам з мандатами від представницьких органів влади прибути в місто Севастополь до 3 березня, для затвердження мною в якості Губернаторів. До цього терміну всім виборним органам влади на місцях сформувати Народні дружини, з числа осіб, вірних законному Уряду країни, призначаючи їх керівниками офіцерів, які мають бойовий досвід, або співробітників підрозділу «Беркут» та Внутрішніх Військ, які відзначилися особистою мужністю при захисті законних органів влади в місті Київ, а також самостійно прийняти всі необхідні заходи до відновлення конституційного порядку на всій території України.

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ
27 лютого 2014 року

Отправить комментарий

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • Доступные HTML теги: <img> <div> <span> <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <u> <small> <strike> <sup> <sub> <h1> <h2> <h3> <h4> <h5> <h6> <font> <p> <br> </br> <iframe> <table> <tr> <td>

Подробнее о форматировании

Yes, this is a trick question and easy to answer.
We ask it because spam bots are too stupid to answer correctly, while humans are not.

:: Марат Мусин ::

Автор (или псевдоним)
Марат Мусин

О себе

Стратегии, аналитика, экспертиза